شنبه 01 آبان ماه 1400
   

نحوه تشکیل نظام صنفی  در شهرستان نجف آباد

نظام صنفی در اجرای اصل 138قانون اساسی و با استناد به آیین نامه اجرای نظام صنفی کارهای کشاورزی و منابع طبیعی در راستای تحقق اهداف دولت در زمینه ایجاد انگیزه مشارکت فراگیر مردم در امور اجرائی و به موجب مصوبه شماره 40260/ت34274ک، هیئت وزیران تشکیل و دستورالعمل اجرائی آن ابلاغ گردید .

در ابتدا اداره ترویج و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان با دعوت از نمایندگان شاغل در بخش کشاورزی و با تشکیل جلسات متعدد و بحث و تبادل نظر و بهره گیری از نظرات کارشناسان خبره هیئتی تشکیل گردید و ضمن بررسی مفاد اساسنامه و انطباق آن با شرایط موجود وهمکاری مراکز ترویج و خدمات جهاد کشاورزی نسبت به اطلاع رسانی عمومی وثبت نام از افراد واجد شرایط عضویت، اقدام و مقدمات لازم جهت برگزاری مجمع عمومی را فراهم نمود. تا اینکه نظام صنفی کشاورزی شهرستان نجف آباد فعالیت نظام صنفی خود را با اخذ پروانه بشماره 1019/220 مورخ 5/12/1388 آغاز نمود.

نظام صنفی شهرستان نجف آباد هماکنون با تعداد 3620 عضو در حال ارائه فعالیت بوده و در حال حاضر صدور پروانه های فعالیت اعضاء را در دستورکار دارد . دبیر اجرایی این تشکل جناب آقای حاج جواد حجتی و رئیس هیئت مدیره حاج مهدی کاظمی می باشد.آقای حاج محمدعلی حیدری بعنوان خزانه دار و آقایان حاج اصغر همتی، حاج محمد رضا نادر و حاج مصطفی صادقی بعنوان اعضای هیئت مدیره می باشند.

کلیه اسناد و اوراق با امضاء دبیر اجرایی یا رئیس هیات مدیره و خزانه دار صورت می گیرد.

 

ورود |عضويت
  كاربران برخط
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 60
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 60

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 1913957
Visitors بازديد هاي امروز: 348
Visitors بازديد هاي ديروز: 772

فعال در اين زمان كاربران فعال:
Copyright (c) 1400/08/01 پرتال مديريت جهاد كشاورزی شهرستان نجف آباد
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا